Mechanik textilních strojů

Do společnosti v Černovicích hledáme uchazeče na pozici mechanik textilních strojů. Mzda dle domluvy, bonusy, benefity – vzdělávací kurzy, závodní stravování, příspěvek na sport nebo 13. mzda.

Pokud maté zkušenosti z obdobné pozice, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Popis pracovní pozice:

• provádění oprav a údržby textilních strojů
• řešení poruch výrobních strojů ve výrobě a jejich příčiny
• předávání informací o poruchách a časové náročnosti řešení

Nabízíme:

• motivující finanční ohodnocení
• dlouhodobá spolupráce na HPP, možnost přestupu do kmene
• třísměnný provoz
• 25 dní dovolené
nabízíme 13. mzdu
• příspěvek na stravu
• benefitní program
• možnost profesního růstu

Požadujeme:

• SŠ/ SOU vzdělání v oboru výhodou! (strojní mechanik, zámečník, apod.)
• zkušenosti z obdobné pozice výhodou (opravy průmyslových strojů).
• ochotu pracovat ve směnném provozu
• manuální zručnost, schopnost práce v kolektivu
• samostatnost, spolehlivost

Reakce

Pokud Vás zaujala konkrétní pracovní nabídka, zašlete nám svůj životopis a my Vás zařadíme do výběrového řízení.

Jak správně napsat životopis?

Pokud si stále nevíte rady, jak správně napsat životopis, podívejte se na rady a tipy, které jsme si pro Vás připravili!