O nás

SODAT, s.r.o. byl založen v roce 1993 jako firma poskytující služby v oblasti informačních technologií. Od roku 2000 se naše služby rozrostly do oblasti personálních služeb, kdy jsme začali poskytovat brigádníky na dočasnou pracovní výpomoc. Od té doby se rozrostla jak naše klientela, a teda i variace poskytovaných brigád, tak také naše brigádnická základna zložena především ze studentů.

Poskytování personálních služeb se v posledních letech stalo dominantní činností firmy SODAT, s.r.o.

Pro velký zájem ze strany firem i studentů se snažíme naši nabídku stále rozšiřovat. V současnosti se zaměřujeme především na krátkodobou pracovní výpomoc, tzv. temporary help. Studentům tak nabízíme širokou škálu pracovních příležitostí a možnost snadného výdělku, firmám pak okamžitou pomoc v personální oblasti, bez nutných mzdových nákladů. 

Do této naší činnosti se promítají výsledky práce sekce IT , která zajišťuje veškeré technologické zázemí včetně zakázkového informačního systému. Tento systém nám umožnuje řešit Vaše požadavky v reálném čase a s maximální možnou flexibilitou.

V roce 2015 jsme přidali do naší nabídky poskytovaných služeb zprostředkování zaměstnanců formou dlouhodobého zapůčení, které se těší veliké spokojenosti jak ze strany firem, tak přidělovaných zaměstanců.

Naše firma je zakládajícím členem Asociace Pracovních Agentur (APA), založené roku 2001. Jedná se o neziskovou nepolitickou profesní organizaci sdružující agentury práce, převážně poskytovatele dočasné pracovní výpomoci.

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Rychlý a jednoduchý způsob, jak objednat brigádníky.
Napište nám svůj požadavek, obratem Vás kontaktujeme.

 Více informací

Jak správně napsat životopis?

Pokud si stále nevíte rady, jak správně napsat životopis, podívejte se na rady a tipy, které jsme si pro Vás připravili!