Pracovník ve skladu

Nebaví Vás jednotvárná práce? Chcete mít mimo práce taky čas na osobní život? Pokud ano, tak máme vhodnou nabídku právě pro Vás! Do výrobní firmy ve Slatině přijmeme Handlera na jednosměnný provoz (6:00 – 14:30). 

MZDA až 24 000 Kč/měsíc
Brno - Slatina

více o pozici

Kontakt pro uchazeče

Markéta Režnarová
mobil: +420 608 479 757

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Pracovník/ce údržby

Hledáte práci na jednu směnu? Jste technicky zdatní a časově flexibilní? Rádi se učíte něco nového a anglický jazyk vám nedělá problém? Pojďte pracovat s nám do moderní firmy sídlící v Podolí u Brna.

MZDA až 40 000 Kč/měsíc
Podolí u Brna

více o pozici

Jak správně napsat životopis?

Pokud si stále nevíte rady, jak správně napsat životopis, podívejte se na rady a tipy, které jsme si pro Vás připravili!

Asistent prodeje/asistent distribuce

Chodíte rádi na doplňování zboží a hledáte hlavní pracovní poměr? V Brněnském velkoobchodě hledají posily na denní nebo noční směny.

MZDA až 32 500 Kč/měsíc
Brno - Tuřany

více o pozici


Skladník s VZV

Jste šikovný skladník, který disponuje průkazem na VZV a máte zkušenosti z obdobné pozice? Do firmy v Černovicích zabývající se logistikou a transportem hledáme pracovníky. 

MZDA až 25 000 Kč/měsíc
Brno - Černovice

více o pozici


Nopování tkanin

Hledáte práci na HPP ve stabilní společnosti s dlouhou tradicí? Preferujete práci v sedě a máte dobrý zrak? Do textilky hledáme pečlivé pracovníky na pozici nopováni tkanin na dvousměnný provoz.

MZDA od 22 000 Kč/měsíc
Brno - Černovice

více o pozici


Referent-ka nákupu

Stabilní společnost zabývající se výrobou vlněných tkanin hledá uchazeče na pozici referent-ka nákupu. Mzda až 40 000 Kč měsíčně, různé benefity jako příspěvky na stravu nebo sportovní aktivity, možnost profesního růstu.

MZDA až 40 000 Kč/měsíc. 
Brno - Černovice

více o pozici


Senior finanční účetní

Hledáme finanční účetní, která má chuť pracovat a učit se novým věcem, komunikační znalost AJ. 25 dní dovolené, dotované stravné, nástup IHNED do kmene

MZDA až 45 000 Kč/měsíc
Brno - Slatina 

více o pozici


Operátor výroby - Rework

Hledáme pracovníky do výrobní firmy ve Slatině na ranní směny. Vaší náplní práce by byla montáž a balení kol a elektrokol.  Máte zkušenosti z obdobné pozice? Čtěte dál.

MZDA od 23 000 Kč/měsíc
Brno - Slatina 

více o pozici


 

Technolog směny

Do brněnské galvanovny hledáme technologa s chemickým zaměřením. Třísměnný provoz, 25 dní dovolené, dotované stravné, nástup IHNED do kmene

MZDA až 45 000 Kč/měsíc
Brno - Město

více o pozici

 

Provozní elektrikář

Společnost zabývající se výrobou vlněných tkanin v Černovicích hledá provozního elektrikáře/ku. Třísměnný provoz, různé benefity jako příspěvky na stravu nebo sportovní aktivity, možnost profesního růstu.

MZDA dohodou
Brno - Černovice

více o pozici

 

Mechanik textilních strojů

Do společnosti v Černovicích hledáme uchazeče na pozici mechanik textilních strojů.. Třísměnný provoz, různé benefity jako příspěvky na stravu nebo sportovní aktivity, možnost profesního růstu.

MZDA dohodou 
Brno - Černovice

více o pozici