Operátor výroby - Rework

Hledáme pracovníky do výrobní firmy ve Slatině na ranní směny. Vaší náplní práce by byla montáž a balení kol a elektrokol. Práce je vhodná spíše pro muže nebo fyzicky zdatné ženy s citem pro přesnost.

MZDA od 23 000 Kč/měsíc
Brno - Slatina 

více o pozici

Kontakt pro uchazeče

Markéta Režnarová
mobil: +420 608 479 757

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Pracovník ve skladu

Nebaví Vás jednotvárná práce? Chcete mít mimo práce taky čas na osobní život? Pokud ano, tak máme vhodnou nabídku právě pro Vás! Do výrobní firmy ve Slatině přijmeme Handlera na jednosměnný provoz (6:00 – 14:30). 

MZDA až 23 200 Kč/měsíc
Brno - Slatina

více o pozici

Jak správně napsat životopis?

Pokud si stále nevíte rady, jak správně napsat životopis, podívejte se na rady a tipy, které jsme si pro Vás připravili!

 

Pracovník restauračního provozu

Do restaurací v Brně zaměřující se na fastfood hledáme posily do týmu na pozici Obsluha rychlého občerstvení

MZDA od 20 500 Kč/měsíc
Brno - Město 
 

více o pozici

 

Operátor výroby v centru Brna

Do firmy zabývající se povrchovou úpravou plastových a pokovených dílků hledáme Operátora výroby . Třísměnný provoz, 25 dní dovolené a jiné. 

MZDA nástup 22 000 Kč/měsíc
Brno - Město

více o pozici


Vizuální kontrola kvality

Společnost zaměřená na povrchovou úpravu kovů a plastu hledá kolegy do svého týmu v centru Brna!. Třísměnný provoz, 25 dní dovolené a jiné benefity


MZDA  27 000 Kč/měsíc. 
Brno - Město

více o pozici


Operátor skladu Modřice

Skladnické práce ve firmě v Modřicích, kde se kompletují a testují počítače a další elektronika. Noční směny 5x týdně nebo denní 12 hodinové směny 3 x týdně, nadstandardní příplatky za přesčasy, vlastní jídelna i MultiSport karta.

MZDA až 28 000 Kč/měsíc
Brno - Modřice

více o pozici


Operátor výroby Modřice

Lehká práce ve výrobě počítačových součástek a serverů ve firmě v Modřicích, noční směny 5x týdně, nadstandardní příplatky za přesčasy, vlastní jídelna i MultiSport karta.


MZDA až 26 000 Kč/měsíc
Brno - Modřice 

více o pozici


Operátor výroby Slatina

Lehká manuální práce ve výrobě v Slatině, jednosměnný provoz pouze noční směny 5x týdně, noční i víkendové příplatky, nadstandardní příplatky za přesčasy, vlastní jídelna i MultiSport karta.

MZDA až 26 000 Kč/měsíc
Brno - Slatina 

více o pozici


Pracovnice v prádelně oděvů

Do rodinné prádelny a čistírny oděvů v centru Brna hledáme kolegyni/kolegu na pozici obsluha praček a sušiček! Dvousměnný provoz - ranní a odpolední směny, 5x týdně, stravenky v hodnotě 80 Kč a jiné bonusy. 

MZDA až 22 000 Kč/měsíc
Brno - Centrum 

více o pozici


Obsluha pultu v prádelně a čistírně prádla

Na pozici obsluha pultu a žehlení přijmeme kolegyni do prádelny a čistírny prádla v centru Brna! Dvousměnný provoz -  směny 5x týdně, stravenky.

MZDA až 22 000 Kč/měsíc
Brno - Centrum 

více o pozici


Provozní elektrikář

Společnost zabývající se výrobou vlněných tkanin v Černovicích hledá provozního elektrikáře/ku. Třísměnný provoz, různé benefity jako příspěvky na stravu nebo sportovní aktivity, možnost profesního růstu.

MZDA až 35 000 Kč/měsíc. 
Brno - Černovice

více o pozici


Mechanik textilních strojů

Do společnosti v Černovicích hledáme uchazeče na pozici mechanik textilních strojů.. Třísměnný provoz, různé benefity jako příspěvky na stravu nebo sportovní aktivity, možnost profesního růstu.

MZDA až 35 000 Kč/měsíc. 
Brno - Černovice

více o pozici


Lakýrník

Lakovací práce ve výrobě v stabilní společnosti v Heršpicích, která používá nejmodernější technologie. Třísměnný provoz, osobní ohodnocení ve výši až 35 % ze mzdy a placené přesčasy.

MZDA až 24 000 Kč/měsíc
Brno - Heršpice

více o pozici


Kontrolor kvality

Kontrola kvality dílů ve výrobě v příjemném kolektivu, třísměnný provoz a bonusové osobní ohodnocení až ve výši 35% mzdy. Pokud Vás baví práce s výkresovou dokumentací a počítačem a zároveň máte alespoň nějakou zkušenost s kontrolou kvality, pak je pro Vás tato pozice jako stvořená!

MZDA až 24 000 Kč/měsíc
Brno - Heršpice

více o pozici


 

Vedoucí směny

Vedení kolektivu ve výrobě práškové lakovny v stabilní společnosti v Heršpicích. Třísměnný provoz, osobní ohodnocení až ve výši 35% mzdy a bonus 1000 Kč za vzornou docházku. Máte zkušenost s vedením a plánováním lidí ve výrobní společnosti? Pošlete nám svůj životopis a my se Vám obratem ozveme.

MZDA až 29 000 Kč/měsíc
Brno - Heršpice

více o pozici