Operátor skladu Modřice

Skladnické práce ve firmě v Modřicích, kde se kompletují a testují počítače a další elektronika. Noční směny 5x týdně, nadstandardní příplatky za přesčasy, vlastní jídelna i MultiSport karta.

MZDA až 28 000 Kč/měsíc
Brno - Modřice

více o pozici

Kontakt pro uchazeče

Markéta Režnarová
mobil: +420 608 479 757

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Nopování tkanin

Hledáte práci na HPP ve stabilní společnosti s dlouhou tradicí? Preferujete práci v sedě a máte dobrý zrak? Do textilky hledáme pečlivé pracovníky na pozici nopováni tkanin na dvousměnný provoz.

MZDA od 22 000 Kč/měsíc
Brno - Černovice

více o pozici

Jak správně napsat životopis?

Pokud si stále nevíte rady, jak správně napsat životopis, podívejte se na rady a tipy, které jsme si pro Vás připravili!

Referent-ka nákupu

Stabilní společnost zabývající se výrobou vlněných tkanin hledá uchazeče na pozici referent-ka nákupu. Mzda až 40 000 Kč měsíčně, různé benefity jako příspěvky na stravu nebo sportovní aktivity, možnost profesního růstu.

MZDA až 40 000 Kč/měsíc. 
Brno - Černovice

více o pozici


Senior finanční účetní

Hledáme finanční účetní, která má chuť pracovat a učit se novým věcem, komunikační znalost AJ. 25 dní dovolené, dotované stravné, nástup IHNED do kmene

MZDA až 45 000 Kč/měsíc
Brno - Slatina 

více o pozici


Operátor výroby - Rework

Hledáme pracovníky do výrobní firmy ve Slatině na ranní směny. Vaší náplní práce by byla montáž a balení kol a elektrokol.  Máte zkušenosti z obdobné pozice? Čtěte dál.

MZDA od 23 000 Kč/měsíc
Brno - Slatina 

více o pozici


 

Technolog směny

Do brněnské galvanovny hledáme technologa s chemickým zaměřením. Třísměnný provoz, 25 dní dovolené, dotované stravné, nástup IHNED do kmene

MZDA až 45 000 Kč/měsíc
Brno - Město

více o pozici

 

Provozní elektrikář

Společnost zabývající se výrobou vlněných tkanin v Černovicích hledá provozního elektrikáře/ku. Třísměnný provoz, různé benefity jako příspěvky na stravu nebo sportovní aktivity, možnost profesního růstu.

MZDA dohodou
Brno - Černovice

více o pozici

 

Mechanik textilních strojů

Do společnosti v Černovicích hledáme uchazeče na pozici mechanik textilních strojů.. Třísměnný provoz, různé benefity jako příspěvky na stravu nebo sportovní aktivity, možnost profesního růstu.

MZDA dohodou 
Brno - Černovice

více o pozici