Nábor zaměstnanců

Potřebujete nové zaměstnance, ale nemáte čas prodírat se velkým počtem uchazečů, realizovat pohovory, nebo jen chcete zvýšit své šance pro rychlejší nalezení vhodného kandidáta? 
Přestože se primárně specializujeme na dočasné přidělení zaměstnanců, od roku 2015 řadíme mezi naše poskytované personální služby také nábor zaměstnanců na hlavní pracovní poměr. Uchazeč se může stát Vaším kmenovým zaměstnancem, a nebo být zaměstnancem naším a na Vaše pracoviště být dočasně přidělován.

Zajišťujeme nábor zaměstnanců primárně v oblastech výroby, logistiky, farmacie, HR, obchodu, administrativy, včetně manažerských pozic.

PROCES NÁBORU

Vymyslíme a zajistíme inzertní strategii

Pre - screening 

První kolo osobního pohovoru 

Předání výsledků zákazníkovi

Pro efektivnější vyhledání zaměstnanců, doporučujeme nejdříve osobní setkání ve Vaší firmě, aby si náborář udělal přesnější představu, jaký člověk je pro vás ten pravý. 

"TRY & HIRE"

Pokud si chcete být na 100% jistí, že uchazeč je na pozici ten pravý, můžete si jej nad rámec zkušební doby nezávazně vyzkoušet jako brigádníka, a nebo může uchazeč být na Vaše pracoviště dočasně přidělen, než se rozhodnete, zda jej přijmete do kmenového stavu.

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Rychlý a jednoduchý způsob, jak objednat brigádníky.
Napište nám svůj požadavek, obratem Vás kontaktujeme.

 Více informací

Kontakt pro firmy

Telefon kancelář: 
+420 541 26 26 27


Kontakt na ředitele:
Hana Kozáková
+420 778 050 392