Mísení v textilním závodě

Hledáme šikovné pracovníky do výrobny vlněných tkanin v Brně! Pojďte s námi vyzkoušet mísení v přádelně a naučit se tak novým věcem. Máte-li zkušenost z oboru nebo jste prostě šikovní, pracovití a máte zájem o práci na HPP, tak nám pošlete Váš životopis!

Náplň práce:
- Obsluha automatizovaného stroje při výrobě textilií (nastavení stroje, navedení příprava a mísení barevných nití.)
- Práce je fyzicky náročnější.

Nabízíme:
• motivující finanční ohodnocení
• mzda od 22 000 do 23 000 při nástupu, po zaučení možnost finančního posunu
• dlouhodobá spolupráce na HPP, možnost přestupu do kmene
• třísměnný provoz
• 25 dní dovolené
• nabízíme 13. mzdu
• příspěvek na stravu
• benefitní program
• možnost profesního růstu

Požadujeme:
- Pracovitého, manuálně zručného, samostatného a zodpovědného člověka
- Smysl pro detail a pečlivost
- Alespoň ukončené SOU (vyučen)
- Ochota pracovat v třísměnném provozu

Reakce

Pokud Vás zaujala konkrétní pracovní nabídka, zašlete nám svůj životopis a my Vás zařadíme do výběrového řízení.

Jak správně napsat životopis?

Pokud si stále nevíte rady, jak správně napsat životopis, podívejte se na rady a tipy, které jsme si pro Vás připravili!