Operátor výroby Slatina

Lehká manuální práce ve výrobě v Slatině, jednosměnný provoz, denní směny 3x v týdnu nebo  noční směny 5x týdne, noční i víkendové příplatky, nadstandardní příplatky za přesčasy, i MultiSport karta.

MZDA až 26 000 Kč/měsíc
Brno - Slatina 

více o pozici

Kontakt pro uchazeče

Markéta Režnarová
mobil: +420 608 479 757

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Operátor skladu Slatina

Skladnické práce a pickování materiálu v Slatině, jednosměnný provoz pouze 3 dny v týdnu, noční i víkendové příplatky, nadstandardní příplatky za přesčasy, vlastní jídelna i MultiSport karta.

MZDA až 28 000 Kč/měsíc
Brno - Slatina 

více o pozici

Jak správně napsat životopis?

Pokud si stále nevíte rady, jak správně napsat životopis, podívejte se na rady a tipy, které jsme si pro Vás připravili!

Operátor kvality Slatina

Kontrola kvality v závodě ve Slatině, kde se kompletují počítače. Jednosměnný provoz, denní směny 3x v týdnu nebo noční směny 5x v týdnu, noční i víkendové příplatky, nadstandardní příplatky za přesčasy, i MultiSport karta.

MZDA až 26 000 Kč/měsíc
Brno - Slatina

více o pozici


Referent-ka nákupu

Stabilní společnost zabývající se výrobou vlněných tkanin hledá uchazeče na pozici referent-ka nákupu. Mzda až 40 000 Kč měsíčně, různé benefity jako příspěvky na stravu nebo sportovní aktivity, možnost profesního růstu.

MZDA až 40 000 Kč/měsíc. 
Brno - Černovice

více o pozici


Senior finanční účetní

Hledáme senior finanční účetní, která má praxi v oboru alespoň 3 roky, komunikační znalost AJ. 25 dní dovolené, dotované stravné, nástup IHNED do kmene

MZDA až 40 000 Kč/měsíc
Brno - Slatina 

více o pozici


Operátor výroby - Rework

Hledáme pracovníky do výrobní firmy ve Slatině na ranní směny. Vaší náplní práce by byla montáž a balení kol a elektrokol.  Máte zkušenosti z obdobné pozice? Čtěte dál.

MZDA od 23 000 Kč/měsíc
Brno - Slatina 

více o pozici


 

Technolog směny

Do brněnské galvanovny hledáme technologa s chemickým zaměřením. Třísměnný provoz, 25 dní dovolené, dotované stravné, nástup IHNED do kmene

MZDA až 45 000 Kč/měsíc
Brno - Město

více o pozici

 
 

Pracovník restauračního provozu

Do restaurací v Brně zaměřující se na fastfood hledáme posily do týmu na pozici Obsluha rychlého občerstvení

MZDA od 20 500 Kč/měsíc
Brno - Město 
 

více o pozici

 
 

Pracovnice v prádelně oděvů

Do rodinné prádelny a čistírny oděvů v centru Brna hledáme kolegyni/kolegu na pozici obsluha praček a sušiček! Dvousměnný provoz - ranní a odpolední směny, 5x týdně, stravenky v hodnotě 80 Kč a jiné bonusy. 

MZDA až 22 000 Kč/měsíc
Brno - Centrum 

více o pozici

 

Obsluha pultu v prádelně a čistírně prádla

Na pozici obsluha pultu a žehlení přijmeme kolegyni do prádelny a čistírny prádla v centru Brna! Dvousměnný provoz -  směny 5x týdně, stravenky.

MZDA až 22 000 Kč/měsíc
Brno - Centrum 

více o pozici


Provozní elektrikář

Společnost zabývající se výrobou vlněných tkanin v Černovicích hledá provozního elektrikáře/ku. Třísměnný provoz, různé benefity jako příspěvky na stravu nebo sportovní aktivity, možnost profesního růstu.

MZDA až 35 000 Kč/měsíc. 
Brno - Černovice

více o pozici

 

Mechanik textilních strojů

Do společnosti v Černovicích hledáme uchazeče na pozici mechanik textilních strojů.. Třísměnný provoz, různé benefity jako příspěvky na stravu nebo sportovní aktivity, možnost profesního růstu.

MZDA až 35 000 Kč/měsíc. 
Brno - Černovice

více o pozici