Operátor výroby Modřice

Lehká práce ve výrobě počítačových součástek a serverů ve firmě v Modřicích, noční směny 5x týdně, nadstandardní příplatky za přesčasy, vlastní jídelna i MultiSport karta.


MZDA až 26 000 Kč/měsíc
Brno - Modřice 

více o pozici

Kontakt pro uchazeče

Markéta Režnarová
mobil: +420 608 479 757

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Operátor skladu Modřice

Skladnické práce ve firmě v Modřicích, kde se kompletují a testují počítače a další elektronika. Noční směny 5x týdně nebo denní 12 hodinové směny 3 x týdně, nadstandardní příplatky za přesčasy, vlastní jídelna i MultiSport karta.

MZDA až 28 000 Kč/měsíc
Brno - Modřice

více o pozici

Jak správně napsat životopis?

Pokud si stále nevíte rady, jak správně napsat životopis, podívejte se na rady a tipy, které jsme si pro Vás připravili!

Operátor výroby Slatina

Lehká manuální práce ve výrobě v Slatině, jednosměnný provoz pouze noční směny 5x týdně, noční i víkendové příplatky, nadstandardní příplatky za přesčasy, vlastní jídelna i MultiSport karta.

MZDA až 26 000 Kč/měsíc
Brno - Slatina 

více o pozici


Provozní elektrikář

Společnost zabývající se výrobou vlněných tkanin v Černovicích hledá provozního elektrikáře/ku. Třísměnný provoz, různé benefity jako příspěvky na stravu nebo sportovní aktivity, možnost profesního růstu.

Mzda až 35 000 Kč/měsíc. 
Brno - Černovice

více o pozici


Mechanik textilních strojů

Do společnosti v Černovicích hledáme uchazeče na pozici mechanik textilních strojů.. Třísměnný provoz, různé benefity jako příspěvky na stravu nebo sportovní aktivity, možnost profesního růstu.

Mzda až 35 000 Kč/měsíc. 
Brno - Černovice

více o pozici


Truhlář/stolař

Máte zkušenosti s prací truhláře/ stolaře? Jste šikovný řemeslník? Rádi byste nějakou změnu ve své profesní kariéře?
Rodinné truhlářství s 28letou tradicí Vám může nabídnout stabilní pracovní pozici v moderním prostředí.

MZDA až 45 000 Kč/měsíc
Křenovice

více o pozici


Lakýrník

Lakovací práce ve výrobě v stabilní společnosti v Heršpicích, která používá nejmodernější technologie. Třísměnný provoz, osobní ohodnocení ve výši až 35 % ze mzdy a placené přesčasy. Pokud máte zkušenosti s lakováním nebo jste vyučeni v oboru a hledáte práci s potenciálem profesního růstu, neváhejte se nám ozvat!

MZDA až 24 000 Kč/měsíc
Brno - Heršpice

více o pozici


Kontrolor kvality

Kontrola kvality dílů ve výrobě v příjemném kolektivu, třísměnný provoz a bonusové osobní ohodnocení až ve výši 35% mzdy. Pokud Vás baví práce s výkresovou dokumentací a počítačem a zároveň máte alespoň nějakou zkušenost s kontrolou kvality, pak je pro Vás tato pozice jako stvořená!

MZDA až 24 000 Kč/měsíc
Brno - Heršpice

více o pozici


 

Vedoucí směny

Vedení kolektivu ve výrobě práškové lakovny v stabilní společnosti v Heršpicích. Třísměnný provoz, osobní ohodnocení až ve výši 35% mzdy a bonus 1000 Kč za vzornou docházku. Máte zkušenost s vedením a plánováním lidí ve výrobní společnosti? Pošlete nám svůj životopis a my se Vám obratem ozveme.

MZDA až 29 000 Kč/měsíc
Brno - Heršpice

více o pozici